About Us


Prieš keletą metų prasidėjusi kelionė po užburiantį stalo žaidimų pasaulį išaugo į kažką didesnio! Norime pasidalinti patirtimi ir tuo neapsakomai smagiu pojūčiu kai išpakuojama nauja, dar spaustuvės dažais kvepianti žaidimo dėžė. Iš patirties žinome, kad išsirinkti sau tiksiantį ir patiksiantį stalo žaidimą nėra pati lengviausia užduotis, o kur dar priedų (įmaučių ir albumų kortelėms saugoti, žaidimų klimėlių ir mėgstamų herojų figūrėlių) gausa. Mūsų tikslas, padėti išsirinkti tinkamiausią stalo žaidimą, pateiksime kaip galima daugiau tikslesnės informacijos, atsakysime į visus kilusius kalusimus. Produktų aprašyme patalpinome taisyklių, video (how to play), priedų rekomendacijas, taip siekdami palengvinti ir pagreitinti sudėtingesnių žaidimų taisyklių įsisavinimą.

Esame modernių stalo žaidimų parduotuvė internete. Siūlome įsigyti naujausius ir jau klasika tapusius stalo žaidimus ir priedus stalo žaidimams tinkančius įvairaus amžiau žmonėms. Savo asortimente turime ne vieną portalo BoardGameGeek puikiai įvertintą stalo žaidimą. Tačiau jeigu nerandate norimo stalo žaidimo mūsų asortimente, o gal ieškote priedų jau turimiems stalo žaidimams? Tiesiog parašykite mums elektroniniu paštu info@stalozaidimuparduotuve.lt ar susiekite kitu Jums patogiu kontaktų skiltyje nurodytu būdu (užpildydami užklausos formą, arba tiesiog pasiteiraudami FB messenger pagalba) ir mes surasime jūsų iešokomą prekę bei pristatysime ją iki jūsų durų.

Stalo žaidimų parduotuvės kotegorija Išankstiniai užsakymai (Pre-orders) nuolat papildoma naujais žaidimais, kurių išleidimo (release) datos jau žinomos. Tai puiki galimybė užsisakyti norimą žaidimą iš anksto ir mėgautis juo kartu su milžiniška stalo žaidimų mėgėjų bendruomene tuo pačiu metu. Taip būsite garantuoti, kad jūsų kopija Jus pasieks laiku ir visada šiek tiek sutaupysite. 


Fast Shipping

Across All Europe

Quick Handling

By phone and inquiries

24/7 Support

By phone and inquiries

Secure payment

Various payment methods

GDPR

We use the highest data protection methods

Preorders

Did not find the product, we could help!