Returns


  • Elektroninėje stalo žaidimų parduotuvėje įsigytos nekokybiškos prekės (stalo žaidimai bei jų priedai) gali būti grąžinamos ir/ar keičiamos per 30 dienų apie tai raštiškai informavus parduotuvės administraciją elektroniniu paštu, arba užpildžius kontaktinę formą. Susisieksime ir susitarsime kokiu būdu prekė bus grąžinama arba keičiama.
  • Elektroninėje stalo žaidimų parduotuvėje įsigytos kokybiškos prekės (stalo žaidimai bei jų priedai) per 14 dienų gali būti grąžinamos ir/ar keičiamos tik pardavėjui sutikus ir tik tokiu atveju, jei po pristatymo jos nebuvo išpakuotos, tokios grąžinamos prekės pakuotė (plėvelė, apsauginiai lipdukai) negali būti pažeista. Šiuo atveju Pirkėjas apmoka visas prekių siuntimo išlaidas.
  • Kokybiškos prekės, įsigytos pagal specialius (Išankstinius) užsakymus gali būti grąžinamos ir/ar keičiamos tik Pardavėjui sutikus ir tik tokiu atveju, jei po pristatymo jos nebuvo išpakuotos, tokios grąžinamos Prekės pakuotė (plėvelė, apsauginiai lipdukai) negali būti pažeista. Šiuo atveju Pirkėjas apmoka visas prekių siuntimo išlaidas.  
  • Siunčiame tik patikrintas ir kokybiškai supakuotas prekes (nebent prekės aprašyme pažymėta kitaip). Priimdami prekes, patikrinkite siuntos būklę, tuo atveju, jei prekių priėmimo metu pastebėjote siuntos išorinės išvaizdos pažeidimus, būtinai pažymėkite tai važtaraštyje ar kitame siuntos priėmimo dokumente ir nedelsiant informuokite parduotuvės administraciją.
  • Prekė nėra laikoma nekokybiška, jeigu ant jos yra smulkių transportavimo, pakavimo ar saugojimo metu atsiradusių defektų (pvz., nežymūs įbrėžimai ant žaidimo dėžės ar komponentų, smulkūs spalvos neatitikimai ir t.t.).
  • Grąžinant nekokybišką prekę, visi pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.Fast Shipping

Across All Europe

Quick Handling

By phone and inquiries

24/7 Support

By phone and inquiries

Secure payment

Various payment methods

GDPR

We use the highest data protection methods

Preorders

Did not find the product, we could help!